- კატეგორია: ნოუთბუქები
- ბრენდი: Lenovo
- კოდი: 37008
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ნოუთბუქი: Lenovo Legion 5 15AKP10 15.1" WQXGA 165Hz AMD Ryzen AI 7 350 32GB 512GB SSD RTX5070 8GB - 83F1003ERK
საჩუქრად
* თამაში: 007 First Light
* თამაში: 007 First Light
-
5,849.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Lenovo |
| ეკრანი | |
| ტიპი | Gaming, Gift |
| ეკრანის ზომა | 15.1" |
| ეკრანის ტიპი | WQXGA |
| რეზოლუცია | 2560 x 1600 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | OLED |
| განახლების სიხშირე | 165 Hz |
| პროცესორი | |
| პროცესორის ტიპი | AMD Ryzen AI 7 |
| პროცესორის მოდელი | 350 |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 2.0 GHz; Max turbo - 5.0 GHz |
| ბირთვების რაოდენობა | 8 : 16 |
| ოპერატიული მეხსიერება | |
| ოპერატიული მეხსიერება | 32 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მყარი დისკი | |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD M.2 PCIe NVMe |
| SSD მყარი დისკის მოცულობა | 512 GB |
| ვიდეო დაფა | |
| ვიდეო დაფის ტიპი | NVIDIA |
| ვიდეო დაფის მოდელი | NVIDIA® GeForce RTX 5070 |
| ვიდეო დაფის მოცულობა | 8 GB |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 2 x USB Type-C, მიკროფონი/ყურსასმენი, 1 x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| დამატებითი მახასიათებლები | კლავიატურის განათება, ბატარეა: 80Wh, თითის ანაბეჭდი არ აქვს, Wi-Fi, კორპუსის დეტალები: ალუმინი (Top); პლასტმასი (Bottom), Bluetooth, ვიდეოთვალი |
| ოპერაციული სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემა | Free Dos |
| დისკწამყვანი | |
| დისკწამყვანი | არა |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 2 კგ |
| ფერი | Eclipse Black |