- კატეგორია: ნოუთბუქები
- ბრენდი: Lenovo
- კოდი: 37004
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ნოუთბუქი: Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H 16" WQXGA 240Hz AMD Ryzen 9 9955HX 64GB 1TB SSD RTX5070 Ti 12GB - 83RU003LRK
საჩუქრად
* თამაში: 007 First Light
* თამაში: 007 First Light
-
9,699.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Lenovo |
| ეკრანი | |
| ტიპი | Gift, Gaming |
| ეკრანის ზომა | 16" |
| ეკრანის ტიპი | WQXGA |
| რეზოლუცია | 2560 x 1600 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | OLED |
| განახლების სიხშირე | 240 Hz |
| პროცესორი | |
| პროცესორის ტიპი | AMD Ryzen 9 |
| პროცესორის მოდელი | 9955HX |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 2.5 GHz; Max turbo - 5.4 GHz |
| ბირთვების რაოდენობა | 16 : 32 |
| ოპერატიული მეხსიერება | |
| ოპერატიული მეხსიერება | 64 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მყარი დისკი | |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD M.2 PCIe NVMe |
| SSD მყარი დისკის მოცულობა | 1TB |
| ვიდეო დაფა | |
| ვიდეო დაფის ტიპი | NVIDIA |
| ვიდეო დაფის მოდელი | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| ვიდეო დაფის მოცულობა | 12 GB |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 2 x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 3 x USB Type-C, მიკროფონი/ყურსასმენი |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| დამატებითი მახასიათებლები | Wi-Fi, Bluetooth, ბატარეა: 99.9Wh, კორპუსის დეტალები: ალუმინი (Top); ალუმინი (Bottom), ვიდეოთვალი, თითის ანაბეჭდი არ აქვს, კლავიატურის განათება |
| ოპერაციული სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემა | Free Dos |
| დისკწამყვანი | |
| დისკწამყვანი | არა |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 2.56 კგ |
| ფერი | Eclipse Black |