- კატეგორია: ნოუთბუქები
- ბრენდი: Lenovo
- კოდი: 34190
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- ნაშთი მაღაზიებში: ავლაბარი დიღომი გლდანი
ნოუთბუქი: Lenovo Legion 5 15IAX10 15.1" WQXGA OLED 165Hz Intel Ultra 7 255HX 32GB 1TB RTX5070 8GB - 83F0000FRK
საჩუქრად
* თამაში: PRAGMATA
* თამაში: PRAGMATA
-
5,499.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | Lenovo |
| მომწოდებელი | Ultra |
| ეკრანი | |
| ტიპი | Gaming, Gift |
| ეკრანის ზომა | 15.1" |
| ეკრანის ტიპი | WQXGA |
| რეზოლუცია | 2560 x 1600 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | OLED |
| განახლების სიხშირე | 165 Hz |
| პროცესორი | |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core Ultra 7 |
| პროცესორის მოდელი | 255HX |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 2.4 GHz; Max turbo - 5.2 GHz |
| ბირთვების რაოდენობა | 20 : 20 |
| ოპერატიული მეხსიერება | |
| ოპერატიული მეხსიერება | 32 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მყარი დისკი | |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD M.2 PCIe NVMe |
| SSD მყარი დისკის მოცულობა | 1TB |
| ვიდეო დაფა | |
| ვიდეო დაფის ტიპი | NVIDIA |
| ვიდეო დაფის მოდელი | NVIDIA® GeForce RTX 5070 |
| ვიდეო დაფის მოცულობა | 8 GB |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 3 x USB 3.2, 2 x USB Type-C, მიკროფონი/ყურსასმენი |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| დამატებითი მახასიათებლები | ვიდეოთვალი, Wi-Fi, კორპუსის დეტალები: ალუმინი (Top); პლასტმასი (Bottom), Bluetooth, კლავიატურის განათება, თითის ანაბეჭდი არ აქვს, ბატარეა: 80Wh |
| ოპერაციული სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემა | Free Dos |
| დისკწამყვანი | |
| დისკწამყვანი | არა |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 1.9 კგ |
| ფერი | Eclipse Black |