- კატეგორია: ნოუთბუქები
- ბრენდი: Lenovo
- კოდი: 34045
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- ნაშთი მაღაზიებში: ავლაბარი დიღომი გლდანი
ნოუთბუქი: Lenovo LOQ 17IRX10 17.3" FHD 165Hz Intel i7-14700HX 32GB 1TB SSD RTX5070 8GB - 83JH003NRK
საჩუქრად
* თამაში: PRAGMATA
* თამაში: PRAGMATA
-
5,199.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | Ultra |
| ბრენდი | Lenovo |
| ეკრანი | |
| ტიპი | Gift, Gaming |
| ეკრანის ზომა | 17.3" |
| ეკრანის ტიპი | FHD |
| რეზოლუცია | 1920 x 1080 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| განახლების სიხშირე | 165 Hz |
| პროცესორი | |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core i7 |
| პროცესორის მოდელი | 14700HX |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 2.1 GHz; Max turbo - 5.5 GHz |
| ბირთვების რაოდენობა | 20 : 28 |
| ოპერატიული მეხსიერება | |
| ოპერატიული მეხსიერება | 32 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მყარი დისკი | |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD M.2 PCIe NVMe |
| SSD მყარი დისკის მოცულობა | 1TB |
| ვიდეო დაფა | |
| ვიდეო დაფის ტიპი | NVIDIA |
| ვიდეო დაფის მოდელი | NVIDIA® GeForce RTX 5070 |
| ვიდეო დაფის მოცულობა | 8 GB |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 1 x USB Type-C, მიკროფონი/ყურსასმენი, 4 x USB 3.2, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| დამატებითი მახასიათებლები | Bluetooth, თითის ანაბეჭდი არ აქვს, ვიდეოთვალი, კლავიატურის განათება, Wi-Fi, ბატარეა: 60Wh |
| ოპერაციული სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემა | Free Dos |
| დისკწამყვანი | |
| დისკწამყვანი | არა |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 2.9 კგ |
| ფერი | Luna Grey |