- კატეგორია: მონიტორები
- ბრენდი: GIGABYTE
- კოდი: 36852
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
მონიტორი: Gigabyte G34WQC2 34" WQHD VA 200Hz 1ms 2xHDMI 2xDP Built-in Speaker Black
-
1,090.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | GIGABYTE |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ეკრანი | |
| მონიტორის ტიპი | LED, Gaming |
| ეკრანის ზომა | 34" |
| ეკრანის ტიპი | WQHD |
| რეზოლუცია | 3440 x 1440 |
| Touch | არა |
| ვიდეოთვალი | არა |
| განათება | Edge |
| მატრიცის ტიპი | VA |
| განახლების სიხშირე | 200 Hz |
| რეაქციის დრო | 1 მწ (GTG) |
| კონტრასტულობა | 4000:1 |
| ხედვის კუთხე (ჰორიზონტალური/ვერტიკალური) | 178º/178º |
| ფერთა რაოდენობა | 1.07 Billion |
| ჩამონტაჟებული დინამიკები | 4W (2x2W) |
| ინტერფეისი | |
| პორტების რაოდენობა | 1 x Earphone Jack, 2 x HDMI, 2 x DisplayPort |
| კვება | |
| ელ.ენერგიის მოხმარება | 37 W |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 7.34 კგ |
| ფერი | შავი |