- კატეგორია: პროცესორები
- ბრენდი: Intel
- კოდი: 37030
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
პროცესორი: Intel Core I7-13700KF 3.4GHz Turbo Boost 5.4GHz 30MB
-
1,060.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Intel |
| დეტალური აღწერილობა | |
| პროცესორი | Core i7 |
| პროცესორის მოდელი | 13700KF |
| პროცესორის სიხშირე | 3.4GHz |
| პროცესორის მაქსიმალური სიხშირე | 5.4GHz |
| ბირთვები & ნაკადები | 16 : 24 |
| ქეში | 30Mb |
| მეხსიერების ტიპი | DDR5: 5600 MHz, DDR4: 3200 MHz |
| მაქსიმალური მეხსიერება | 192GB |
| ინტეგრირებული ვიდეო დაფა | არა |
| სოკეტი | 1700 |
| PCI Express ვერსია | 5.0, 4.0 |
| ელ.ენერგიის მოხმარება | 253 W (MAX) |