- კატეგორია: მონიტორები
- ბრენდი: GIGABYTE
- კოდი: 36835
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
მონიტორი: Gigabyte AORUS FO27Q5P 27" QHD QD-OLED 500Hz 0.03ms 2xHDMI DP Mini DP USB/USB-C Built-in Speaker Black
-
2,999.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | GIGABYTE |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ეკრანი | |
| მონიტორის ტიპი | LED, Gaming |
| ეკრანის ზომა | 27" |
| ეკრანის ტიპი | QHD |
| რეზოლუცია | 2560 x 1440 |
| Touch | არა |
| ვიდეოთვალი | არა |
| მატრიცის ტიპი | QD-OLED |
| განახლების სიხშირე | 500 Hz |
| რეაქციის დრო | 0.03 მწ |
| მატრიცის სიმკვეთრე | 300 cd/m² ((Typ, SDR APL 100%); 1000 cd/m² (Typ, HDR APL 3%) |
| კონტრასტულობა | 1.5M:1 |
| ხედვის კუთხე (ჰორიზონტალური/ვერტიკალური) | 178º/178º |
| ფერთა რაოდენობა | 1.07 Billion |
| ჩამონტაჟებული დინამიკები | 10W (2x5W) |
| ინტერფეისი | |
| პორტების რაოდენობა | 1 x USB Type-C (Alternate Mode; Upstream port; Power Delivery up to 18W), 1 x Displayport 2.1 UHBR20, 2 x HDMI, 1 x Earphone Jack, 1 x Mini DP 2.1 UHBR20, 1 x Microphone Jack, 3 x USB 3.2, 1 x Displayport 1.4 (HBR3) out |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ზომა | 610.3 x 532.5 x 158.6 მმ |
| წონა | 7.2 კგ |
| ფერი | შავი |