- კატეგორია: მონიტორები
- ბრენდი: GIGABYTE
- კოდი: 36827
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
მონიტორი: Gigabyte MO32U2 31.5" 4K UHD QD-OLED 240Hz 0.3ms 2xHDMI DP USB/USB-C Built-in Speaker Black
-
2,760.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | GIGABYTE |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ეკრანი | |
| მონიტორის ტიპი | LED, Gaming |
| ეკრანის ზომა | 31.5" |
| ეკრანის ტიპი | 4K UHD |
| რეზოლუცია | 3840 x 2160 |
| Touch | არა |
| ვიდეოთვალი | არა |
| მატრიცის ტიპი | QD-OLED |
| განახლების სიხშირე | 240 Hz |
| რეაქციის დრო | 0.03 მწ |
| მატრიცის სიმკვეთრე | 250 cd/m² (Typical); 1000 cd/m² (peak) |
| კონტრასტულობა | 1.5M:1 |
| ხედვის კუთხე (ჰორიზონტალური/ვერტიკალური) | 178º/178º |
| ფერთა რაოდენობა | 1.07 Billion |
| ჩამონტაჟებული დინამიკები | 10W (2x5W) |
| ინტერფეისი | |
| პორტების რაოდენობა | 2 x HDMI, 1 x USB Type-C (Alternate Mode; Upstream port; Power Delivery up to 18W), 1 x DisplayPort, 1 x Earphone Jack, 3 x USB 3.2 |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ზომა | 718.3 x 610.45 x 240 მმ |
| წონა | 7.95 კგ |
| ფერი | შავი |