- კატეგორია: მონიტორები
- ბრენდი: Xiaomi
- კოდი: 36654
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
მონიტორი: Xiaomi ELA6221EU A27Ui 4K UHD IPS 1ms 2xHDMI DP USB/USB-C
-
709.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | Xiaomi |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ეკრანი | |
| მონიტორის ტიპი | LED |
| ეკრანის ზომა | 27" |
| ეკრანის ტიპი | 4K UHD |
| რეზოლუცია | 3840 x 2160 |
| Touch | არა |
| ვიდეოთვალი | არა |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| განახლების სიხშირე | 60 Hz |
| რეაქციის დრო | 1 მწ (VRB) |
| მატრიცის სიმკვეთრე | 360 cd/m² |
| კონტრასტულობა | 1200:1 |
| გამოსახულების ფორმატი | 16:9 |
| ხედვის კუთხე (ჰორიზონტალური/ვერტიკალური) | 178º/178º |
| ფერთა რაოდენობა | 1.07 Billion |
| ინტერფეისი | |
| პორტების რაოდენობა | 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 2 x USB 2.0 |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 5.5 კგ |
| ფერი | შავი |