- კატეგორია: კვების ბლოკები
- ბრენდი: Deepcool
- კოდი: 36593
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- ნაშთი მაღაზიებში:
კვების ბლოკი: Deepcool Gamer Storm PF500X 500W 80PLUS Bronze
-
105.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | Ultra |
| ბრენდი | Deepcool |
| დეტალური აღწერილობა | |
| ფორმ ფაქტორი | ATX 12V |
| სიმძლავრე | 500 W |
| ეფექტურობა | 80PLUS 230 EU Bronze |
| შემავალი ძაბვა | 200 - 240 VAC |
| შემავალი სიხშირის დიაპაზონი | 50 - 60 Hz |
| დენის კონექტორები | PCI-E (6+2)Pin x2, SATA x3 + 4Pin Peripheral x1, Main Power Connector 24 (20+4)Pin x1, CPU (4+4)Pin x1 |
| PFC ფუნქცია | კი |