| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Samsung |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 55" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | QLED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 100 Hz |
| ხედვის კუთხე (ვერტიკალური / ჰორიზონტალური) | 178º / 178º |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Built-in Speakers, Stereo Sound |
| დინამიკები | 20 W |
| TV სტანდარტი | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, Analog Tuner |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Video, Audio, Photo |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | CI Slot, RF , RJ45, HDMI, USB, Optical Audio |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | დისტანციური მართვა, ფილმის რეჟიმი, VESA მხარდაჭერა, HLG (Hybrid Log Gamma) adjustment, Supreme UHD Dimming, ბუნებრივი რეჟიმი, ტელეტექსტი, სათამაშო რეჟიმი |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Tizen |
| კვება |
| კვება | 210 W |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 765.7 x 1232.9 x 247.4 მმ |
| წონა | 15 კგ |
| ფერი | შავი |