- კატეგორია: მონაცემთა სანახი | Storage
- ბრენდი: UGREEN
- კოდი: 34844
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
NAS სერვერი: UGREEN NASync DXP2800 Intel N100 8GB 2-Bay NAS - 25369
-
1,299.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | UGREEN |
| პროცესორი | |
| პროცესორი | Intel N100 |
| ოპერატიული მეხსიერება | |
| ოპერატიული მეხსიერება | 8GB |
| მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მაქსიმალური მეხსიერება | 16 GB |
| მყარი დისკი | |
| მყარი დისკის რაოდენობა | 2 |
| მაქსიმალური ტევადობა | 76TB |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| RAID-ის ტიპი | JBOD/Basic/0/1 |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 2 x USB 3.2, 2 x M.2 Slot, 1 x 2.5 Gigabit Ethernet Port, HDMI , 2 x USB 2.0 , 1 x USB-C, USB |
| კვება | |
| კვების წყარო | 16.38 W |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ზომა | 230 x 110 x 180 მმ |
| წონა | 2.5 კგ |
| ფერი | ნაცრისფერი |