- კატეგორია: ნოუთბუქები
- ბრენდი: Lenovo
- კოდი: 37009
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ნოუთბუქი: Lenovo Legion 5 15AHP11 15.3" WQXGA 165Hz AMD Ryzen 7 250 32GB 1TB SSD RTX5060 8GB - 83Q7000QRK
საჩუქრად
* თამაში: 007 First Light
* თამაში: 007 First Light
-
5,199.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Lenovo |
| ეკრანი | |
| ტიპი | Gaming, Gift |
| ეკრანის ზომა | 15.3" |
| ეკრანის ტიპი | WQXGA |
| რეზოლუცია | 2560 x 1600 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | OLED |
| განახლების სიხშირე | 165 Hz |
| პროცესორი | |
| პროცესორის ტიპი | AMD Ryzen 7 |
| პროცესორის მოდელი | 250 |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 3.3 GHz; Max turbo - 5.1 GHz |
| ბირთვების რაოდენობა | 8 : 16 |
| ოპერატიული მეხსიერება | |
| ოპერატიული მეხსიერება | 32 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მყარი დისკი | |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD M.2 PCIe NVMe |
| SSD მყარი დისკის მოცულობა | 1TB |
| ვიდეო დაფა | |
| ვიდეო დაფის ტიპი | NVIDIA |
| ვიდეო დაფის მოდელი | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| ვიდეო დაფის მოცულობა | 8 GB |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 1 x HDMI, 2 x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1 x RJ-45, 1 x USB-A (USB 5Gbps), Always On, 2 x USB Type-C, მიკროფონი/ყურსასმენი |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| დამატებითი მახასიათებლები | კორპუსის დეტალები: ალუმინი (Top); პლასტმასი (Bottom), თითის ანაბეჭდი არ აქვს, ბატარეა: 80Wh, ვიდეოთვალი, Wi-Fi, კლავიატურის განათება, Bluetooth |
| ოპერაციული სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემა | Free Dos |
| დისკწამყვანი | |
| დისკწამყვანი | არა |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 1.87 კგ |
| ფერი | Eclipse Black |