- კატეგორია: ნოუთბუქები
- ბრენდი: Lenovo
- კოდი: 34200
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- ნაშთი მაღაზიებში: ავლაბარი დიღომი გლდანი
ნოუთბუქი: Lenovo Legion Pro 5 16IRX10 16" WQXGA 240Hz Intel i7-14650HX 32GB 1TB SSD RTX5060 8GB - 83NN001HRK
საჩუქრად
* თამაში: 007 First Light
* თამაში: 007 First Light
-
4,899.00ლ5,290.00ლ (ფასდაკლება: 8%)
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | Ultra |
| ბრენდი | Lenovo |
| ეკრანი | |
| ტიპი | Gaming, Discounted, Gift |
| ეკრანის ზომა | 16" |
| ეკრანის ტიპი | WQXGA |
| რეზოლუცია | 2560 x 1600 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| განახლების სიხშირე | 240 Hz |
| პროცესორი | |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core i7 |
| პროცესორის მოდელი | 14650HX |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 3.7 GHz; Max turbo - 5.2 GHz |
| ბირთვების რაოდენობა | 16 : 24 |
| ოპერატიული მეხსიერება | |
| ოპერატიული მეხსიერება | 32 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მყარი დისკი | |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD M.2 PCIe NVMe |
| SSD მყარი დისკის მოცულობა | 1TB |
| ვიდეო დაფა | |
| ვიდეო დაფის ტიპი | NVIDIA |
| ვიდეო დაფის მოდელი | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| ვიდეო დაფის მოცულობა | 8 GB |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 1 x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1, 1 x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On, 1 x RJ-45, 2 x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), მიკროფონი/ყურსასმენი, 1 x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort™ 1.4 |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| დამატებითი მახასიათებლები | ვიდეოთვალი, Bluetooth, ბატარეა: 80Wh, კლავიატურის განათება (თეთრი განათებით), Wi-Fi |
| ოპერაციული სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემა | Free Dos |
| დისკწამყვანი | |
| დისკწამყვანი | არა |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 2.4 კგ |
| ფერი | Eclipse Black |