- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: Acer
- კოდი: 20043
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ყურსასმენი: Predator NITRO GAMING HEADSET - NP.HDS1A.008
-
99.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Acer |
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| ყურსასმენის ტიპი | Over-Ear |
| შეერთების ტიპი | სადენიანი |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 100 dB |
| მიკროფონი | კი, ხმის ჩამხშობი |
| განათება | არა |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 20 Hz - 20 KHz |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 3.5mm mini Jack |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 256 გ |
| ფერი | შავი |