| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Philips |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 43" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | LED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 60 Hz |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Dolby Bass Enhancement, Dolby Digital, NIGHT MODE, Mimi Sound Personalisation, A.I. Sound, Room Calibration, Clear dialogue, Auto Volume Leveller, Dolby Atmos, DTS Play-Fi, AI equalizer |
| დინამიკები | 2 x 10 W |
| TV სტანდარტი | DVB-C, DVB-T2, DVB-T, DVB T2-HD, DVB-S2, DVB-S |
| TV დაკავშირება | Bluetooth, Wi-Fi |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Video, Audio, Photo |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | HDMI, USB, Audio output, Optical Audio, HDMI-CEC, RJ45 |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | Google Search, Fitness App, ტელეტექსტი, Amazon Alexa-ს მხარდაჭერა, Apple TV, დისტანციური მართვა, Netflix, YouTube, Dolby Vision, Disney+, CalMAN Ready, VESA მხარდაჭერა, Google Play Movies, HLG (Hybrid Log Gamma) adjustment, Micro dimming perfect, HbbTV, Amazon Prime Video, Google Assistant მხარდაჭერა, Ambilight |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Google TV |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 963 x 584~629 x 226 მმ |
| წონა | 9.3 კგ |
| ფერი | შავი |