| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Philips |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 32" |
| გაფართოება | 1366 x 768 |
| განათება | LED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 60 Hz |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Dolby Bass Enhancement, A.I. Sound, AI equalizer, Dolby Digital, NIGHT MODE, Dolby volume control, Clear dialogue |
| დინამიკები | 2 x 5W |
| TV სტანდარტი | DVB-T2, DVB-T, DVB-S2, DVB T2-HD, DVB-S, DVB-C |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Video, Audio, Photo |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | Optical Audio, HDMI-CEC, USB, Headphone Jack, RJ45, HDMI |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | HbbTV, Screen mirroring, SimplyShare, VESA მხარდაჭერა, Amazon Prime Video, Google Assistant მხარდაჭერა, HEVC მხარდაჭერა, YouTube, Amazon Alexa-ს მხარდაჭერა, ტელეტექსტი, Philips store, დისტანციური მართვა, Netflix |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 711 x 454 x 177 მმ |
| ფერი | შავი |