- კატეგორია: დინამიკები
- ბრენდი: Aula
- კოდი: 36881
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
დინამიკი: AULA A200 2.0 Multi-Colour Gaming Speaker 6W Black
-
20.00ლ
გადახდის მეთოდები
| დინამიკის მახასიათებლები | |
| დინამიკის ტიპი | სტაციონალური |
| დაკავშირება | სადენით |
| ყურსასმენის შესაერთებელი | კი |
| განათება | კი |
| გამომავალი სიმძლავრე | 6 W (2 x 3W) |
| სიხშირის დიაპაზონი | 100 Hz - 20 KHz |
| კვება | |
| კვება | ადაპტერი |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | USB, AUX |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ზომა | 70 x 75 x 70 მმ |
| წონა | 200 გ |
| ფერი | შავი |
| დეტალური აღწერილობა | |
| შემავალი სიმძლავრე | DC 5 V |