- კატეგორია: დინამიკები
- ბრენდი: Aula
- კოდი: 36583
- გარანტია:
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
დინამიკი: AULA N-521 2.0 Wired RGB Gaming Speakers 6W Black
-
35.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Aula |
| დინამიკის მახასიათებლები | |
| დაკავშირება | სადენით |
| ხმის ფორმატი | 2.0 |
| განათება | კი |
| გამომავალი სიმძლავრე | 6 W |
| სიხშირის დიაპაზონი | 150 Hz - 20 000 Hz |
| კვება | |
| კვება | USB |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | USB, 3.5 mm Jack |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ფერი | შავი |