| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | LG |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 100" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | Mini LED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 120 Hz |
| ხედვის კუთხე (ვერტიკალური / ჰორიზონტალური) | 178º / 178º |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Clear Voice Pro, AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Dolby Atmos |
| დინამიკები | 40 W |
| TV სტანდარტი | Analog Tuner, DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| TV დაკავშირება | Bluetooth, Wi-Fi |
| Smart TV | კი |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | CI Slot, HDMI-CEC, RJ45, RF , HDMI, USB, Audio output |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | Home Hub , VESA მხარდაჭერა, Voice ID, Google Cast , დისტანციური მართვა, ინტერნეტ ბრაუზერი, Apple Home , AI Chatbot |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | webOS |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 2230 x 1372 x 434 მმ |
| ფერი | შავი |