| ზოგადი |
| მომწოდებელი | Ultra |
| ბრენდი | HP |
| პროცესორი |
| პროცესორი | Intel Core i5 |
| პროცესორის მოდელი | 8500T |
| პროცესორის თაობა | მე-8 თაობა |
| ბირთვების რაოდენობა | 6 : 6 |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 2.1 GHz; Max turbo - 3.5 GHz |
| ოპერატიული მეხსიერება |
| ოპერატიული მეხსიერება | 8 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR4 |
| მყარი დისკი |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD |
| SSD | 256 GB |
| ვიდეო დაფა |
| ვიდეო დაფის ტიპი | ინტეგრირებული |
| ვიდეო დაფა | Intel® UHD Graphics 630 |
| დისკწამყვანი |
| დისკწამყვანი | არა |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დაკავშირება | Bluetooth, Wi-Fi |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | 3 x USB 3.1, მიკროფონი/ყურსასმენი, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Windows 11 Pro |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ფერი | შავი & ვერცხლისფერი |