| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | TCL |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 55" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | Mini LED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 144 Hz |
| ხედვის კუთხე (ვერტიკალური / ჰორიზონტალური) | 178º / 178º |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Dolby Atmos, DTS Virtual:X |
| დინამიკები | 2 x 10W, 1 x 20W |
| TV სტანდარტი | Analog Tuner, DVB-C, DVB-T2, DVB-T, DVB-S2, DVB-S |
| TV დაკავშირება | Bluetooth, Wi-Fi |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Video, Audio, Photo |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | RJ45, RF , HDMI, USB, Optical Audio |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | Google Assistant მხარდაჭერა, Dolby Vision, Miracast მხარდაჭერა, HLG (Hybrid Log Gamma) adjustment, EPG, დისტანციური მართვა, VESA მხარდაჭერა, სათამაშო რეჟიმი |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Google TV |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 1229 x 297 x 776 მმ |
| წონა | 12.4 კგ |
| ფერი | შავი |