| ზოგადი |
| მომწოდებელი | Ultra |
| ბრენდი | Razer |
| ყურსასმენის მახასიათებლები |
| ყურსასმენის ტიპი | Over-Ear |
| შეერთების ტიპი | სადენიანი, უსადენო |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 105 dB |
| მიკროფონის მგრძნობელობა | -38 dB |
| მიკროფონი | კი |
| მიკროფონის სიხშირის დიაპაზონი | 50 Hz - 10 000 Hz |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 12 Hz – 28 kHz |
| მუშაობის რადიუსი | 12 მ |
| მუშაობის დრო | 16 საათი |
| განათება | არა |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | 3.5mm mini Jack, Wireless |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| პლატფორმის თავსებადობა | Nintendo Switch, PC, PlayStation |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| წონა | 402 გ |
| ფერი | შავი |
| დეტალური აღწერილობა |
| სწრაფი მიწოდება | დიახ |