| ზოგადი |
| მომწოდებელი | Ultra |
| ბრენდი | Razer |
| ყურსასმენის მახასიათებლები |
| ყურსასმენის ტიპი | Over-Ear |
| შეერთების ტიპი | სადენიანი, უსადენო |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 96 dB |
| მიკროფონი | კი |
| დამატებითი მახასიათებლები | პასიური ხმაურის იზოლაცია |
| მიკროფონის სიხშირის დიაპაზონი | 100 Hz - 10 000 Hz |
| მუშაობის დრო | 50 საათი |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 20 Hz - 20 KHz |
| განათება | არა |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| პლატფორმის თავსებადობა | PlayStation, Android, iOS, PC |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | 3.5mm mini Jack, USB Type-C, Bluetooth |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| სადენის სიგრძე | 1.5 მ |
| წონა | 250 გ |
| ფერი | შავი |
| დეტალური აღწერილობა |
| სწრაფი მიწოდება | დიახ |