- კატეგორია: მონაცემთა სანახი | Storage
- ბრენდი: QNAP
- კოდი: 23430
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
NAS სერვერი: Qnap TS-832PX-4G 8-Bay Tower
-
3,699.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | QNAP |
| მახასიათებლები | |
| Form Factor | Tower |
| პროცესორი | |
| პროცესორი | Alpine AL324 ARM Cortex-A57 |
| პროცესორის სიხშირე | 1.7 GHz |
| CPU არქიტექტურა | 64 bit |
| ოპერატიული მეხსიერება | |
| ოპერატიული მეხსიერება | 4GB |
| მეხსიერების ტიპი | DDR4 |
| მაქსიმალური მეხსიერება | 16 GB |
| მყარი დისკი | |
| მყარი დისკის რაოდენობა | 8 |
| დისკის თავსებადობა | 2.5", 3.5" |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | RJ-45 , 3 x USB 3.2 |
| კვება | |
| კვების წყარო | 250 W |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| სამუშაო ტემპერატურა | 0 - 40 °C |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ზომა | 188.2 × 329.3 × 280.8 მმ |
| წონა | 6.38 კგ |
| ფერი | შავი |