| ზოგადი |
| ბრენდი | Philips |
| მომწოდებელი | სხვა |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 43" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | LED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 60 Hz |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Auto Volume Leveller, Dolby Atmos, Clear dialogue, DTS-HD Decoding, Dolby Bass Enhancement, AI equalizer, A.I. Sound, Dolby Digital, NIGHT MODE |
| დინამიკები | 2 x 10 W |
| TV სტანდარტი | DVB-C, DVB-T, DVB T2-HD, DVB-T2, DVB-S2, DVB-S |
| TV დაკავშირება | Bluetooth, Wi-Fi |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Photo, Video, Audio |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | HDMI-CEC, eARC, Optical Audio, HDMI, Headphone Jack, USB, RJ45 |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | დისტანციური მართვა, Amazon Prime Video, სათამაშო რეჟიმი, HEVC მხარდაჭერა, VESA მხარდაჭერა, Ambilight, YouTube, Dolby Vision, Philips store, Netflix, HbbTV, ტელეტექსტი, Sound Mirroring მხარდაჭერა |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 963 x 630 x 237 მმ |
| წონა | 7.9 კგ |
| ფერი | შავი |