| ზოგადი |
| ბრენდი | Philips |
| მომწოდებელი | სხვა |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 32" |
| გაფართოება | 1366 x 768 |
| განათება | LED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 60 Hz |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Clear dialogue, Dolby Bass Enhancement, Dolby Digital, A.I. Sound, AI equalizer, Dolby volume control, NIGHT MODE |
| დინამიკები | 2 x 5W |
| TV სტანდარტი | DVB-S2, DVB T2-HD, DVB-S, DVB-C, DVB-T2, DVB-T |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Video, Audio, Photo |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | Headphone Jack, RJ45, HDMI, Optical Audio, USB, HDMI-CEC |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | VESA მხარდაჭერა, HbbTV, Amazon Prime Video, Google Assistant მხარდაჭერა, Screen mirroring, YouTube, SimplyShare, Amazon Alexa-ს მხარდაჭერა, ტელეტექსტი, დისტანციური მართვა, Netflix, HEVC მხარდაჭერა, Philips store |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 711 x 454 x 177 მმ |
| ფერი | შავი |