| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | HP |
| მახასიათებლები |
| ფუნქცია | ბეჭდვა, სკანირება, კოპირება |
| ქაღალდის ფორმატი | A4 |
| ბეჭდვის ტიპი | შავ-თეთრი |
| ბეჭდვის ტექნოლოგია | ლაზერული |
| ბეჭდვის სპეციფიკაციები |
| ბეჭდვის მაქსიმალური ზომა | 216 x 356 მმ |
| ბეჭდვის გაფართოება | 600 x 600 dpi |
| ბეჭდვის სიჩქარე | 29 გვ/წთ (შავ-თეთრი A4) |
| ქსეროქსის სპეციფიკაციები |
| კოპირების გაფართოება | 600 x 600 dpi |
| კოპირების სიჩქარე | 29 გვ/წთ (შავ-თეთრი A4) |
| სკანერის სპეციფიკაციები |
| სკანირების მაქსიმალური ზომა | 216 x 297 მმ |
| სკანირების სიჩქარე | 19 გვ/წთ |
| სხვა პრინტერის/ქსეროქსის სპეციფიკაციები |
| ყოველთვიური მაქსიმალური დატვირთვა | 10 000 - 20 000 გვერდამდე |
| კარტრიჯის რესურსი | 1150 გვერდი (შავ-თეთრი) |
| ქაღალდის სიმკვრივე | 60 - 163 გრ/მ² |
| კარტრიჯის როდენობა | 1 |
| თავსებადი კარტრიჯი/ტონერი | HP 136A Black W1360A (1150 გვერდი), HP 136X Black W1360X (2600 გვერდი) |
| რეკომენდირებული ყოველთვიური მაქსიმალური დატვირთვა | 20 000 გვერდამდე |
| მეხსიერება |
| მეხსიერება | 64 MB |
| პროცესორი |
| პროცესორის სიხშირე | 500 MHz |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი ინფორმაცია | Duplex, მობილური ბეჭდვის შესაძლებლობა |
| თავსებადი ოპერაციული სისტემები | iOS, Windows, Mac , Linux |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | USB, Bluetooth, Wi-Fi, AirPrint |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ენერგიის მოხმარება (მაქს.) | 453 W |
| წონა | 7.6 კგ |
| ფერი | თეთრი |
| დამატებითი ინფორმაცია |
| დამატებითი ინფორმაცია | კარტრიჯის რესურსის ოდენობა ითვალისწინებს გვერდების ბეჭდვას 5%, პრინტერის კაბელი კომპლექტაციაში არ შედის |